HISTORIE RODZINNE czyli pisarska podróż do przeszłości

HISTORIE RODZINNE czyli pisarska podróż do przeszłości

„Harry Rubin nie był naszym krewnym ani nawet powinowatym, był szwagrem Maryli, żony mojego wuja Erazma, mężem jej starszej siostry, pani Heleny, która też utrwalona została na zdjęciu, ale prawie nie pamiętam jej postaci, zatonęła we mgle zapomnienia. Wiem, że mieli syna…”

Może masz setki kuzynów i ciotecznych babek, a może jesteś jedynakiem, a twoja jedyna ciotka mieszka w Kanadzie. Czy zastanawiałaś się kiedy skąd pochodzisz? Po kim masz kolor oczu i poczucie humoru, a po kim odziedziczyłaś zamiłowanie do leśnych wycieczek?

Niezależnie czy ją znasz czy nie, za tobą kryje się wielka historia twojej rodziny. Możesz spróbować ją odkryć i opisać prawdziwą. Ale możesz też stworzyć ją z tego co wiesz, posklejać kawałki i dopisać swoją część.

Nieważne czy umiesz pisać, ważne czy chcesz to robić. Zapraszam Cię na magiczny warsztat, podróż w odległą przeszłość, trzy godziny tylko dla ciebie.

W sobotnie popołudnie będziemy pisać rodzinne historie. Odkurzać wspomnienia o naszych dziadkach, wyciągać z pamięci kadry z czarno-białych zdjęć, przypominać sobie zabawne opowieści z naszego dzieciństwa.

 

IDZIESZ NA WARSZTAT?

Zapisz się! Liczba miejsc ograniczona.

IDĘ!