Bez ceregieli! Warsztat dla wszystkich, którzy chcieliby zacząć pisać, ale nie wiedzą jak

Bez ceregieli! Warsztat dla wszystkich, którzy chcieliby zacząć pisać, ale nie wiedzą jak

Jeśli siedziałeś kiedyś nad pustą kartką i tysiąc razy zaczynałeś pierwsze zdanie, żeby w końcu zapisać linijkę ciągiem przekleństw to ten warsztat jest dla ciebie. Po pierwsze odpuść sobie wyrzuty sumienia, że ciągle nie zacząłeś pisać. A potem przyjdź na warsztat i poznaj moje sposoby na to jak zacząć i co ważniejsze – nie przestać.

Bardzo chcesz napisać książkę, ale nie możesz znaleźć dobrej historii? Ten warsztat jest także dla ciebie. Dowiesz się, że fabuły dosłownie leżą na ulicy i wystarczy umieć je dostrzec.

A może masz już wymyśloną historię i bardzo chcesz zacząć pisać, ale nie wiesz jak się do tego zabrać? Będziemy mówić też o tym, jak ważne jest pierwsze zdanie i czy można pisać książkę od środka.

Bez ceregieli! jest dla wszystkich, którzy chcą zacząć pisać, ale też dla tych, którzy chcą do niego wrócić po przerwie i potrzebują pisarskiego kopniaka. 

Dla powieściopisarzy, blogerów, wymyślaczy historii, opowiadaczy… Dla entuzjastów czytania, przyszłych pisarzy i wszystkich, którzy już piszą, ale chcieliby więcej.

Będziemy pisać, nie gadać, to nie będzie wykład, tylko praktyczny warsztat. Oczywiście podrzucę kilka przydatnych wskazówek i pomysłów jak zacząć, ale obiecuję, że wyjdziesz z zapisanymi przez ciebie kartkami.

 

IDZIESZ NA WARSZTAT?

Zapisz się! Liczba miejsc ograniczona.

IDĘ!