Warsztat Pisania dla Blogerów

Warsztat Pisania dla Blogerów

Całodniowy warsztat pisania, z pracą nad tekstem, gdzie będzie czas nie tylko na wiedzę, inspirowanie się, ale na faktyczną naukę pisania. Będzie czas na to wszystko, też na moje szczegółowe uwagi do tekstu i wskazówki co i jak poprawić, bo uczyć się będziemy w kameralnej, 10-osobowej grupie.

Wydawałoby się, że pisanie bloga to najprostsza rzecz na świecie – otwierasz, wylewasz z siebie myśli i emocje i wysyłasz je w świat. Tylko po kilku postach brakuje ci pomysłów. Albo orientujesz się, że nie umiesz wyrazić tego co chcesz. Zauważasz, że masz niewielu czytelników. Czytasz inne blogi i myślisz: „ja też chcę tak pisać!”.

Bloger to trochę taki pisarz w kawałkach. Ważne jest o czym piszesz, ale równie ważne jest JAK piszesz. Na warsztacie nauczysz się pisania interesujących początków i świetnych zakończeń. Dowiesz się po co są przymiotniki, kiedy pisać długie zdania a kiedy krótkie i jak napisać wciągający opis. Poznasz wiele sposób na napisanie ciekawego posta. No i poznasz innych blogerów.

Warsztat będzie podzielony na dwie części, w pierwszej zaproponuję ćwiczenia dzięki którym zobaczysz co można zrobić z językiem, jak się buduje dobre zdania i odkryjesz tajniki ciekawych tekstów. Nie zabraknie też burzy mózgów na temat twojego bloga!

W drugiej będzie czas na pracę indywidualną – pod moim przewodnictwem i z pomocą napiszesz zupełnie nowe, dużo lepsze teksty. Przygotuj się na intensywną pracę, warsztat będzie trwał od 11 do 17 (z przerwą na obiad) i obiecuję, że wyjdziesz jako inny bloger. 

Jeśli chcesz wrzucić piąty blogowy bieg, zdobyć serce czytelników albo po prostu mieć większą frajdę z pisania, przyjdź na warsztat! Nie ma znaczenia, czy prowadzisz bloga od dawna, czy dopiero chcesz go założyć – warsztat jest dla każdego, kto chce pisać lepiej. 

Ilość miejsc ograniczona: 10

 

IDZIESZ NA WARSZTAT?

Zapisz się! Liczba miejsc ograniczona.

IDĘ!