LISTY O PISANIU

 

Pamiętam jak zaczynałam pisać czwartkowe listy i bliska mi osoba powiedziała „Za jakiś czas będziesz mieć z tych tekstów książkę”. Mruknęłam wtedy, bo wyobrażenie, że więcej niż 20 osób będzie czytać moje teksty i że mogłaby powstać z nich książka było dla mnie równie abstrakcyjne jak wizja wyprowadzki na Marsa.

Teraz, po prawie trzech latach, oddaję w wasze, w Twoje ręce, ebooka z wybranymi moimi listami. Bardzo się cieszę, że to zrobiłam i mam nadzieję, że czytanie „Listów o Pisaniu” Tobie też przyniesie radość.

Wybrałam te listy, które brzmią najbardziej uniwersalnie, które nie straciły ani na ważności ani na aktualności i mam nadzieję, że jeszcze długo nie stracą.

Całość poprzedzona jest spisem treści – żeby wygodniej było się w nich odnaleźć, a na zakończenie dodałam kilka moich Listów z Podróży. 

Listy można przeczytać od deski do deski, bo układają się w całościowy obraz refleksji o twórczości, twórczym życiu i tym co dla mnie jest w nim ważne. Ale można też czytać je wyrywkowo, nie po kolei, wracać i zaczynać od środka, bo każdy jest zamkniętą całością i może istnieć bez pozostałych.

Ebook „Listy o pisaniu” można kupić tutaj: https://mariakula.com/sklep/listy-o-pisaniu/

Mam nadzieję, że czytanie moich refleksji o twórczości będzie dla Ciebie tak samo ważne jak dla mnie było ich pisanie.

Rozsiądź się wygodnie i czytaj!

podpis2