WARSZTAT PRACY NAD STYLEM

WARSZTAT PRACY NAD STYLEM

Niezależnie od tego, czy zaczynasz pisać czy piszesz od jakiegoś czasu, czy od dawna, potrzebujesz ćwiczyć styl. Po to, żeby był coraz lepszy, żebyś coraz sprawniej władał/a piórem, żeby język nie miał przed Tobą tajemnic, a spod Twoich palców wychodziły dokładnie takie zdania, jak chcesz.

Żeby tak było musisz ćwiczyć styl, bo sprawność stylistyczną, tak samo jak sprawność sportową czy w grze na fortepianie trzeba zdobyć i o nią dbać. Jeśli do tej pory o tym nie myślałałeś/łaś, to czas zacząć! Kiedy zaczniesz myśleć o swoim stylu jak o czymś co możesz doskonalić i o niego dbać, Twoje pisanie wskoczy na wyższy poziom. Dobre zdania same będą do Ciebie przychodzić i coraz łatwiej będzie Ci wyrazić dokładnie to, co chcesz.

Zapraszam Cię na intensywny, 3-godzinny warsztat pracy nad stylem. Poćwiczysz pisanie i wyjdziesz z głową pełną wskazówek do Twojego stylu i pomysłów na ćwiczenia.

Na warsztacie czeka Cię wiedza o tym jak ćwiczyć styl, jak poprawiać własny tekst i tym samym uczyć się pisać coraz lepiej i oczywiście ćwiczenia!

Na warsztat przyjdź ze swoimi dwoma wydrukowanymi tekstami, nie dłuższymi niż strona A4 z interlinią 1,5.

Chodź pisać i ćwiczyć styl!

IDZIESZ NA WARSZTAT?

Zapisz się! Liczba miejsc ograniczona.

IDĘ!