WARSZTAT PRACY NAD STYLEM

writer-typewriter

WARSZTAT PRACY NAD STYLEM

18 lutego,

godz. 17 – 20,

KRAKÓW

 

 

 

 

Niezależnie od tego, czy zaczynasz pisać czy piszesz od jakiegoś czasu, czy od dawna, potrzebujesz ćwiczyć styl. Po to, żeby był coraz lepszy, żebyś coraz sprawniej władał/a piórem, żeby język nie miał przed Tobą tajemnic, a spod Twoich palców wychodziły dokładnie takie zdania, jak chcesz.

Żeby tak było musisz ćwiczyć styl, bo sprawność stylistyczną, tak samo jak sprawność sportową czy w grze na fortepianie trzeba zdobyć i o nią dbać. Jeśli do tej pory o tym nie myślałałeś/łaś, to czas zacząć! Kiedy zaczniesz myśleć o swoim stylu jak o czymś co możesz doskonalić i o niego dbać, Twoje pisanie wskoczy na wyższy poziom. Dobre zdania same będą do Ciebie przychodzić i coraz łatwiej będzie Ci wyrazić dokładnie to, co chcesz.

Zapraszam Cię na intensywny, 3-godzinny warsztat pracy nad stylem. Poćwiczysz pisanie i wyjdziesz z głową pełną wskazówek do Twojego stylu i pomysłów na ćwiczenia.

Na warsztacie czeka Cię wiedza o tym jak ćwiczyć styl, jak poprawiać własny tekst i tym samym uczyć się pisać coraz lepiej i oczywiście ćwiczenia!

Na warsztat przyjdź ze swoimi dwoma wydrukowanymi tekstami, nie dłuższymi niż strona A4 z interlinią 1,5.

Chodź pisać i ćwiczyć styl!

 

CZAS: 18 lutego, godz. 17 – 20

MIEJSCE: Instytut Psychoedukacji i Rozwoju Integralnego, Powroźnicza 6/2 Kraków

KOSZT: 69 zł

Ilość miejsc ograniczona!

ZAPISZ SIĘ!