PRACOWNIA TWÓRCZOŚCI – edycja walentynkowa

14 lutego – 22 marca

 

“Nigdy nie jest za późno, by rozwijać się twórczo i nigdy nie jest to zbyt samolubne i głupie.”

Julia Cameron “Droga artysty”

Urszula Szegda, Trenerka Pisania, blogerka, stworzyła dla Ciebie Pracownię Twórczości. Ula uczy pisania i dzieli się swoimi własnymi doświadczeniami, bo przez lata czytania i pisania zgromadziła mnóstwo wiedzy. Warsztaty i grupy online prowadzi po swojemu – ciepło, konkretnie, ale zawsze z uśmiechem i wielką serdecznością. Przeczytaj więcej o Uli tutaj, wskocz na jej bloga i przede wszystkim daj się jej zaprosić do wspólnej 5 tygodniowej przygody!

Jeśli chcesz, aby twórczości rozgościła się u ciebie na stałe, to zapraszam cię do Pracowni Twórczości. To przestrzeń gdzie twoja kreatywność rozkwitnie dzięki korzystaniu z kilku prostych narzędzi. 

Po trzech edycjach, które cieszyły się dużym zainteresowaniem, zapraszam cię do udziału w czwartej edycji Pracowni Twórczości.

Każda edycja Pracowni Twórczości ma swój cel i temat przewodni. Tym razem skupiam się na relacjach, bliskości i miłości.

Moim priorytetem jest pomóc Ci w doskonaleniu warsztatu pisarskiego i pokazać, że inspiracja jest na wyciągnięcie ręki, a codzienność wspiera cię w kreatywnym życiu. Trzeba tylko ją wyłuskać z rutyny, zatrzymać się i pobyć chwilę tu i teraz. Dzięki ćwiczeniom, które ode mnie dostaniesz powstaną nie tylko  krótkie teksty, opowiadania czy sceny do książek, ale zmieni się Twoja codzienność, a ty staniesz się bardziej uważna/y. 

Podczas pięciu tygodni w Pracowni wysyłam do ciebie maile z zadaniami, które składają się z dwóch części. Pierwsza część pomaga ci znaleźć inspirację, zrelaksować się, przyjrzeć się relacjom z bliskimi, zrobić coś co być może dawno nie robiłaś, albo nie robiłaś wcale, a druga jest ukierunkowana na rozwijanie konkretnych umiejętności pisarskich. 

Przygotowane ćwiczenia pisarskie przybliżą ci  narzędzia potrzebne do napisania sceny miłosnej, a poprzedzająca je propozycja inspiracji poprawi relację z bliskimi.

Zadania są zróżnicowane i na ich wykonanie masz tydzień, gwarantuję, że ich realizacja da ci dużo satysfakcji i wiary w siebie, twoje teksty powieją świeżością, bohaterowie staną się bliżsi czytelnikowi, a pisanie o miłości nie będzie już tak kłopotliwe. W finale zbierzemy wszystkie narzędzia i napiszesz wspaniałą scenę miłosną!

Życie to relacje z otaczającymi nas ludźmi i światem. To one budują historię, towarzyszą nam każdego dnia i nadają wszystkiemu sens. W tej edycji mam dla ciebie kreatywne i uważne wskazówki dotyczące relacji z bliskimi i samym sobą, ale przede wszystkim mam ćwiczenia, które pomogą Ci lepiej pisać o bliskości, miłości i podnieceniu.

Podaruj sobie świetny pisarski czas!   

Jak Pracownia dokładnie działa?

Dostaniesz ode mnie pięć listów – co tydzień. W nich krok po kroku przeprowadzę Cię przez proces pisania opowieści. 

Każdy list będzie składał się z dwóch części:

Pierwszej – praktycznego zadania do zrobienia w Twojej codzienności. Zadania nie będą skomplikowane, a efekt będzie naprawdę fantastyczny! Do ich wykonania możesz zaprosić bliskie Ci osoby, dzieci, partnera lub przyjaciół.

Druga część będzie pisarska. W niej dostaniesz wiedzę o tym jak zrobić kolejny krok w procesie pisania sceny miłosnej. Przybliżę Ci konkretne pisarskie narzędzia, a na końcu połączymy je w całość!

Oczywiście te pisarskie narzędzia możesz potem wykorzystać w pisaniu wielu innych rzeczy, a wiedza jak napisać scenę miłosną zostanie z Tobą na zawsze.

Mam dla ciebie dwa warianty Walentynkowej Pracowni Twórczości:

Standard

* 5 maili z zadaniami ( zadanie do wykonania + zadanie pisemne)

* instrukcje jak wykonać zadanie, wiedza o narzędziu pisarskim omawianym w danym tygodniu

* dostęp do tajnych artykułów na temat twórczości

* lista lektur 

To wariant dla osób, które lubią pracować same, we własnym tempie, ale potrzebują inspiracji, motywacji i wiedzy jak wykorzystać narzędzia pisarskie.

cena: 59 zł

Premium

* 5 maili z zadaniami ( zadanie do wykonania + zadanie pisemne)

* instrukcje jak wykonać zadanie, informacja o narzędziu pisarskim omawianym w danym tygodniu

* dostęp do tajnych artykułów na temat twórczości

* lista lektur 

* dostęp do tajnej grupy na fb

* możliwość zamieszczania i komentowania tekstów innych członków grupy

* cotygodniowe live’y wyjaśniające zadanie, wspierające i motywujące

* jeden komentarz od prowadzącej do wybranego przez Ciebie tekstu

To wersja dla tych, którzy potrzebują zewnętrznego motywatora, żeby pisać, którzy szukają wsparcia w grupie i kontaktu z innymi piszącymi osobami. Potrzebują inspiracji i wiedzy jak wykorzystać narzędzia pisarskie.

Liczba miejsc ograniczona: 25

cena: 149 zł

Termin: 14 lutego – 22 marca

koszt: 59 lub 149 zł

ZAPISZ SIĘ