PRACOWNIA TWÓRCZOŚCI – edycja świąteczna

2 listopada – 6 grudnia

 

“Nigdy nie jest za późno, by rozwijać się twórczo i nigdy nie jest to zbyt samolubne i głupie.”

Julia Cameron “Droga artysty”

Urszula Szegda, Trenerka Pisania, blogerka, stworzyła dla Ciebie Pracownię Twórczości. Ula uczy pisania i dzieli się swoimi własnymi doświadczeniami, bo przez lata czytania i pisania zgromadziła mnóstwo wiedzy. Warsztaty i grupy online prowadzi po swojemu – ciepło, konkretnie, ale zawsze z uśmiechem i wielką serdecznością. Przeczytaj więcej o Uli tutaj, wskocz na jej bloga i przede wszystkim daj się jej zaprosić do wspólnej 5 tygodniowej przygody!

Jeśli chcesz, aby twórczości rozgościła się u ciebie na stałe, to zapraszam cię do Pracowni Twórczości. To przestrzeń gdzie twoja kreatywność rozkwitnie dzięki korzystaniu z kilku prostych narzędzi. 

Po dwóch edycjach, które cieszyły się dużym zainteresowaniem, zapraszam cię do udziału w trzeciej edycji Pracowni Twórczości. To będzie wyjątkowe pięć tygodni, bo w zimowo – świątecznym klimacie. Przez ten czas powstanie Twoja świąteczna opowieść. Krok po kroku przeprowadzę Cię przez proces pisania, podpowiem od czego zacząć i co sprawi, że Twoja opowieść będzie wyjątkowa. Nawet jeśli jeszcze nigdy w życiu nie napisałeś/łaś opowiadania, możesz teraz to zrobić pod moim okiem i z moimi wskazówkami. Obiecuję, że dasz radę! 

Napiszesz ze mną świąteczną opowieść dla siebie i swoich bliskich. Dzięki niej Twoje święta mogą być wyjątkowe! Co możesz zrobić z gotową opowieścią? 

  • Oczywiście podarować jako prezent gwiazdkowy. Dla konkretnej osoby albo całej rodziny.
  • Wydrukowana i ładnie oprawiona z własnoręcznie wykonanymi ilustracjami lub zdjęciami zrobi szał pod choinką i będzie pamiątką na następne lata. Nie ma nic cenniejszego niż samodzielnie wykonany prezent. 
  • Możesz podarować ją w prezencie swoim kolegom i koleżankom z pracy, w wielu firmach są świąteczne spotkania, może Twoje opowiadanie stanie się gwoździem programu tegorocznego?
  • Możesz ją wysłać pocztą, tradycyjną albo w formie pięknego ebooka do kogoś, kto mieszka daleko. Jestem przekonana, że każdy, kto dostanie od Ciebie taki prezent będzie ogromnie wzruszony. 
  • Możesz przeczytać ją na gwiazdkowym spotkaniu w szkole albo przedszkolu swoich dzieci. 
  • Możesz ją wysłać do lokalnej gazety albo nawet ogólnopolskiego tygodnika, czy zobaczyć swoje opowiadanie wydrukowane nie byłoby super przeżyciem?
  • Możesz ją napisać po prostu dla siebie – i sobie dać piękny prezent. 

Niech ten szczególny rok ma niezwykłe zakończenie.    

Jak Pracownia dokładnie działa?

Dostaniesz ode mnie pięć listów – co tydzień. W nich krok po kroku przeprowadzę Cię przez proces pisania opowieści. 

Każdy list będzie składał się z dwóch części:

Pierwszej – praktycznego zadania do zrobienia w Twojej codzienności. Zadania nie będą skomplikowane, a efekt będzie naprawdę fantastyczny! Do ich wykonania możesz zaprosić bliskie Ci osoby, dzieci, partnera lub przyjaciół. To sprawi, że w Twoim domu pojawi się gwiazdkowa magia, a długie jesienne wieczory wypełnią się wspomnieniami i wspólnie spędzonym czasem.

Druga część będzie pisarska. W niej dostaniesz wiedzę o tym jak zrobić kolejny krok w procesie pisania Twojej świątecznej opowieści. Przybliżę Ci konkretne pisarskie narzędzia, a potem czekać na Ciebie będzie instrukcja, co możesz z nim zrobić, żeby powstał kolejny kawałek Twojego opowiadania.

Oczywiście te pisarskie narzędzia możesz potem wykorzystać w pisaniu wielu innych rzeczy, a wiedza jak zaplanować i napisać opowiadanie zostanie z Tobą na zawsze. Ta edycja pracowni ma więc wyjątkową dawkę pisarskiego warsztatu. 

Mam dla ciebie dwa warianty Świątecznej Pracowni Twórczości:

Standard

* 5 listów napakowanych świąteczną magią ( zadanie do zrobienia +zadanie pisemne)

* instrukcje jak wykonać zadanie, wiedza o narzędziu pisarskim omawianym w danym tygodniu

* dostęp do tajnych artykułów na temat twórczości

* lista lektur 

To wariant dla osób, które lubią pracować same, we własnym tempie, ale potrzebują inspiracji, motywacji i wiedzy jak wykorzystać narzędzia pisarskie.

cena: 59 zł

Premium

* 5 listów napakowanych świąteczną magią zadaniami ( zadanie do zrobienia + zadanie pisemne)

* instrukcje jak wykonać zadanie, informacja o narzędziu pisarskim omawianym w danym tygodniu

* dostęp do tajnych artykułów na temat twórczości

* lista lektur 

* dostęp do tajnej grupy na fb

* możliwość zamieszczania i komentowania tekstów innych członków grupy

* cotygodniowe live’y wyjaśniające zadanie, wspierające i motywujące

* jeden komentarz od prowadzącej do wybranego przez Ciebie tekstu

To wersja dla tych, którzy potrzebują zewnętrznego motywatora, żeby pisać, którzy szukają wsparcia w grupie i kontaktu z innymi piszącymi osobami. Potrzebują inspiracji i wiedzy jak wykorzystać narzędzia pisarskie.

Liczba miejsc ograniczona: 25

cena: 149 zł

Termin: 2 listopada – 6 grudnia

koszt: 59 lub 149 zł

ZAPISZ SIĘ