WAKACYJNA PRACOWNIA TWÓRCZOŚCI

28 czerwca – 31 lipca

 

“Nigdy nie jest za późno, by rozwijać się twórczo i nigdy nie jest to zbyt samolubne i głupie.”

Julia Cameron “Droga artysty”

Urszula Szegda, Trenerka Pisania, blogerka, stworzyła dla Ciebie Pracownię Twórczości. Ula uczy pisania i dzieli się swoimi własnymi doświadczeniami, bo przez lata czytania i pisania zgromadziła mnóstwo wiedzy. Warsztaty i grupy online prowadzi po swojemu – ciepło, konkretnie, ale zawsze z uśmiechem i wielką serdecznością. Przeczytaj więcej o Uli tutaj, wskocz na jej bloga i przede wszystkim daj się jej zaprosić do wspólnej 5 tygodniowej przygody!

Jeśli chcesz, aby twórczość rozgościła się u ciebie na stałe, to zapraszam cię do Pracowni Twórczości. To przestrzeń gdzie Twoja kreatywność rozkwitnie dzięki korzystaniu z kilku prostych narzędzi. 

Wyobraź sobie, że jesteś na wakacjach. Robisz to, na co masz ochotę. Spotykasz się z przyjaciółmi, spacerujesz po plaży albo podziwiasz górskie widoki, a może leżysz w hamaku i czytasz wciągającą książkę. Ptaki śpiewają, szum fal wybija spokojny rytm, a ciepły wiatr łaskocze Ci szyję. Jest tak, jak na wakacjach być powinno. Możesz zająć się sobą i swoim pisaniem, dać sobie twórczą rozrywkę, pobudzającą i rozwijającą.

Taka właśnie jest najnowsza edycja Pracowni Twórczości. Idealna na letni czas, zachęcająca do rozwoju, zabawy, spędzenia czasu na łonie natury i w gronie przyjaciół. Do tego jest on-line, więc możesz wziąć w niej udział gdziekolwiek jesteś, pod warunkiem, że masz dostęp do internetu. Tylko od Ciebie zależy, gdzie i kiedy wykonasz zadanie. Ode mnie dostaniesz inspirację i kopa do działania.

Każda edycja Pracowni Twórczości ma swój cel i temat przewodni. Tym razem zapraszam Cię do przygody opartej na wiedzy zaczerpniętej od pięciu polskich pisarek. W swojej twórczości poruszają zupełnie różne tematy, ale ich książki okazały się fantastycznymi debiutami, a historie w nich zawarte skradły serca czytelników. Pokażę ci jakie narzędzia stosują i jak je wykorzystują w swoich powieściach

Moim priorytetem jest pomóc Ci w doskonaleniu warsztatu pisarskiego i pokazać, że inspiracja jest na wyciągnięcie ręki, a codzienność wspiera cię w kreatywnym życiu. Trzeba tylko ją wyłuskać z rutyny, zatrzymać się i pobyć chwilę tu i teraz. Dzięki ćwiczeniom, które ode mnie dostaniesz powstaną nie tylko  krótkie teksty, opowiadania czy sceny do książek, ale zmieni się Twoja codzienność, a ty staniesz się bardziej uważna/y. 

Podczas pięciu tygodni w Pracowni wysyłam do ciebie maile, w których dostaniesz ode mnie ćwiczenia pisarskie i ćwiczenia zadania outdoorowe, czyli takie, które wymagają od Ciebie wyjścia z domu i zrobienia konkretnej rzeczy. Zadania te mają na celu pobudzić Twoją twórczość, oderwać Cię od codziennych spraw i sprawić, że zrobisz coś innego niż zawsze, coś co przyda się Twojemu pisaniu i kreatywności. Coś, co być może urozmaici Twój urlop i będzie fajnym wspomnieniem z wakacji.

Zadania są zróżnicowane i na ich wykonanie masz tydzień. Gwarantuję, że ich realizacja da ci dużo satysfakcji i wiary w siebie, a Twoje teksty powieją świeżością i staną się jeszcze lepsze!

Podaruj sobie świetny pisarski czas!   

Jak Pracownia dokładnie działa?

Dostaniesz ode mnie pięć listów – co tydzień. W nich krok po kroku przeprowadzę Cię przez proces pisania opowieści. 

Każdy list będzie składał się z dwóch części:

Pierwszej – praktycznego zadania do zrobienia w Twojej codzienności. Zadania nie będą skomplikowane, a efekt będzie naprawdę fantastyczny! Do ich wykonania możesz zaprosić bliskie Ci osoby, dzieci, partnera lub przyjaciół.

Druga część będzie pisarska. W niej dostaniesz konkretną wiedzą o narzędziu pisarskiem i o tym jak je wykorzystać.

Mam dla ciebie dwa warianty Wakacyjnej Pracowni Twórczości:

Standard

* 5 maili z zadaniami ( zadanie do wykonania + zadanie pisemne)

* instrukcje jak wykonać zadanie, wiedza o narzędziu pisarskim omawianym w danym tygodniu

* dostęp do tajnych artykułów na temat twórczości

* lista lektur 

To wariant dla osób, które lubią pracować same, we własnym tempie, ale potrzebują inspiracji, motywacji i wiedzy jak wykorzystać narzędzia pisarskie.

cena: 59 zł

Premium

* 5 maili z zadaniami ( zadanie do wykonania + zadanie pisemne)

* instrukcje jak wykonać zadanie, informacja o narzędziu pisarskim omawianym w danym tygodniu

* dostęp do tajnych artykułów na temat twórczości

* lista lektur 

* dostęp do tajnej grupy na fb

* możliwość zamieszczania i komentowania tekstów innych członków grupy

* cotygodniowe filmiki wyjaśniające zadanie, wspierające i motywujące

* jeden komentarz od prowadzącej do wybranego przez Ciebie tekstu

To wersja dla tych, którzy potrzebują zewnętrznego motywatora, żeby pisać, którzy szukają wsparcia w grupie i kontaktu z innymi piszącymi osobami. Potrzebują inspiracji i wiedzy jak wykorzystać narzędzia pisarskie.

Liczba miejsc ograniczona: 20

cena: 149 zł

Termin: 28 czerwca – 31 lipca

koszt: 59 lub 149 zł

ZAPISZ SIĘ