Urszula Szegda-Tomczyk

Książki towarzyszą mi na każdym kroku. Mam ich w domu pełne półki, zawsze noszę jakąś w plecaku  i nie rozstaje się z nimi w pracy. Lubię na nie patrzeć, kartkować, wąchać i oczywiście czytać. Z przyjemnością czytam powieści, lekką fantastykę i kryminały. Jak czytam to znikam. Lubię wieczory kiedy wiem, że na zewnątrz ciemno i zimno, a ja jestem w przytulnym mieszkaniu z kubkiem parującej herbaty. Wtulam się w koc, zakładam ulubione włochate skarpetki i przenoszę się w świat bohaterów czytanej książki.

Wierzę, że dobre pisanie potrzebuje emocji, świadomości i umiejętności. Kiedy piszę, ubieram obrazy w słowa. Pozwalam im zaistnieć na papierze i dotrzeć do czytelników. Piszę, pracując i odpoczywając. A kiedy nie piszę, czytam. Albo jestem w podróży, oglądam serial. Wszystko, co robię jest dla mnie inspiracją. Chcę, żeby moje pisanie było coraz lepsze, dlatego szkolę się i uczę pod okiem redaktorki Marii Kuli. Jako nauczycielka nie byłabym sobą, gdybym nie podzieliła się swoją wiedzą.

Na warsztatach dowiesz się jak znaleźć historię, gdzie szukać inspiracji na nowy artykuł na bloga, jak pisać o podróżach i czy zmysły są potrzebne, żeby dobrze pisać. Domyślam się, że dla ciebie słowa też są ważne. Chcesz je poskromić, nadać im kształt i sprawić by płynęły? Chcesz podzielić się swoimi przemyśleniami, ale nie wiesz które wybrać, a których się pozbyć? Można się tego nauczyć. Pokażę ci sposoby i narzędzia, podpowiem gdzie szukać inspiracji i jak to jest z tą „weną”. Krok po kroku, z cierpliwością i zaangażowaniem poprowadzę cię przez świat słów. Wysłucham, podpowiem i pchnę do przodu. Z warsztatów wyjdziesz z gotowym tekstem i głową pełną pomysłów. Poznasz ludzi lubiących pisać i spędzisz twórczo czas. 

 

Warszawa

 

Śledź i czytaj Ulę: Blog | Facebook | Instagram

 

Przeczytaj artykuły:

DLACZEGO WARTO PISAĆ PAMIĘTNIK?

JAK ZNALEŹĆ CZAS NA PISANIE?

BOLESNE POWROTY, CZYLI JAK WRÓCIĆ DO PISANIA

O SPOTKANIU AUTORSKIM Z KATARZYNĄ PUZYŃSKĄ