Wakacyjne Wyzwanie Pisarskie

 

Dwa razy w tygodniu, we wtorki i soboty, dostaniesz ode mnie maila.

 

Przez dwa miesiące wakacji, przez całe lato będę Cię inspirować, motywować, dostarczać tematów, stawiać przed Tobą pisarskie wyzwania, pomagać Ci pisać, pokazywać Ci pisarskie możliwości, otwierać przed Tobą drzwi do świata twórczości, a jeśli tam już jesteś, to dawać ci bardzo czułe kopniaki.

 

Nieważne czy już piszesz, czy dopiero zaczynasz, w tym kursie znajdziesz coś dla siebie, śmiem twierdzić, że nawet całkiem dużo!

Zrobiłam już 4 edycje Klubu Pisarskiego online, który cieszył się niesłabnącym powodzeniem, teraz przyszedł czas na coś nowego, na Wakacyjne Wyzwanie Pisarskie. Zapisz się już teraz i ciesz się pisaniem całe lato!

 

Co cię czeka podczas wyzwania?

zadania do napisania tekstów, czyli tematy

zadania formalne na ćwiczenie konkretnych pisarskich narzędzi

linki do tekstów o pisaniu

filmiki, na których opowiadam jak pisać

inspiracje pisarskie

motywacje!

moje osobiste polecenia książek do czytania

cotygodniowe specjalne video w których odpowiem na wszystkie wasze pytania z tygodnia!

 

Teksty, które napiszesz możesz publikować na Facebooku z hasztagiem #piszcodziennie. Wiele z zadań będzie tak skonstruowanych, że będziesz mogła/mógł napisać więcej niż jeden tekst. #piszcodziennie to hasztag, który wymyśliła Ania Klara (tak znajdziesz ją na FB), podróżniczka, blogerka, którą miałam przyjemność gościć dwukrotnie na kursie pisania. Po powrocie z ostatniego kursu postanowiła pisać codziennie, nawet kilka zdań. I zaczęła publikować swoje teksty, czasami dłuższe, czasami w formacie mikro na Facebooku. Jeśli chcesz, też możesz to robić, możesz publikować swoje teksty i znaleźć innych pod #piszcodziennie! A jeśli nie lubisz Facebooka, zapisuj je po prostu w swoim notesie albo komputerze w specjalnym katalogu.

 

Kurs będzie trwał od 10 lipca do 1 września, razem czeka Cię aż 16 maili! I na pewno jakieś niespodzianki, bo jeśli mnie znasz to wiesz, że zawsze wymyślę w trakcie coś nieprzewidywalnego.

 

Możesz od razu wskoczyć do sklepu i kupić kurs :)  A jeśli chcesz wiedzieć coś więcej, nie wahaj się do mnie napisać!

Czeka Cię wspaniałe, inspirujące pisarskie lato!

 

koszt kursu: 120 zł

 

ZAPISZ SIĘ!

 

Jeśli interesuje Cię pisanie powieści, to możesz kupić Wyzwanie razem z kursem 7 KROKÓW DO POWIEŚCI  w super cenie w INTENSYWNYM PAKIECIE PISARSKIM!