Warsztat Pisania Zmysłowego

 

Pamiętasz Amelię? Amelia lubi puszczać kaczki na kanale Saint Martin, zanurzać rękę w worku pełnym ziaren i rozbijać łyżeczką karmelową skorupkę słodkiego deseru crème caramel.

Ja lubię miąć złotko od czekolady, trzymać w dłoni w kieszeni płaszcza kasztany i stać na wietrze.

A co ty lubisz?

Przyjdź na warsztat i pisz o drobnych przyjemnościach!

Niezależnie czy jesteś blogerem, podróżnikiem, chcesz napisać książkę czy po prostu lubisz pisać możesz nauczyć się pisać soczyste, pełne wrażeń zmysłowych opisy małych przyjemności, które tak bardzo lubimy, świata, który nas otacza i tego co czujesz. 

Liście i trawa będą w twoim tekście bardziej zielone, owoce pełniejsze soku, kawa będzie pachnieć prosto z kartki. Twój czytelnik nie będzie chciał przestać czytać, a ty pisać.

A może chcesz pisać o zimie? O tym jak zimno na zewnątrz i jak ciepło w środku czyli o wielkich kontrastach. O mrozie szczypiącym w policzki. O ogniu w kominku, o rozgrzewającej zupie w brzuchu. O łyżwach, lepieniu bałwana. O zimowej ciszy w lesie.

Może napiszesz swoją baśń o królowej śniegu, Kaju, Gerdzie i kawałku lodu w sercu. Może chcesz napisać o ogniu w kominku tak, żeby czytelnikowi zrobiło się ciepło. A może o zimowym spokoju i długich nocach.

Warsztat Pisania Zmysłowego to warsztat pisania o wszystkim, czego doświadczasz zmysłami: o smakach, zapachach, dotyku, dźwiękach. Dzięki niemu spojrzysz inaczej na słowa, bo od nich zaczyna się twój tekst. Wyjdziesz nie tylko z otwartą głową i masą inspiracji, ale też gotowymi tekstami, bo na warsztacie będziemy pisać. Dużo pisać.

 

CZAS: 17 grudnia 2017, 18 – 21

MIEJSCE: IPRI, Powroźnicza 6/2, Kraków (mapka)

CENA: 69 zł

Ilość miejsc ograniczona!

ZAPISZ SIĘ NA WARSZTAT

Do zobaczenia w niedzielny wieczór

Maria